Organizacja
sofa
Autor: Futura
Podpatrzone na: www.novadecor.pl

W jaki sposób zaaranżować pokój dzienny?

Każdy następny dzień przynosi wiele wrażeń. Najpierw spędzamy osiem godzin w pracy. Potem troszczymy się o dom i dziećmi. Pomiędzy tymi obowiązkami staramy się zadbać o swoją formę, czy też zobaczyć się z koleżankami. A gdy pociechy są już w łóżku, w końcu można oddać się słodkiemu lenistwu. Uwielbiamy wyłożyć się wygodnie na wersalce z dobrą książką w dłoni lub obejrzeć swój ukochany serial. To nasze małe, przyjemności na co dzień, na które zasłużyliśmy.
Półki, szafki czy szuflady – o przechowywaniu w salonie
Autor: IMS GROUP
Podpatrzone na: IMS GROUP

Kłopoty z niewielką częścią kuchenną - jak najlepiej je załatwić

Mogłoby się wydawać,że z niewielkim domem nic nie można zrobić. A już tym bardziej, niemożliwością jest pomieszczenie się z rozmaitymi akcesoriami w niedużej kuchni. Jednakże, nie pamiętamy jak wielką siłę ma prawidłowa organizacja. Jeśli poznamy tajemnice tej sztuki, zorientujemy się, że również nasza malutka kuchnia ma wielki potencjał. Musimy jedynie odpowiednio sobie pewne rzeczy ułożyć.
cargo
Autor: mm-kuchnia.pl

Wyposażamy kuchnię - o czym pamiętać?

W domowej kuchni i łazience trzymamy wiele koniecznych przedmiotów. W kuchni to najczęściej będą pojemniczki z przyprawami, pudełka z mąką, solą, bułką tartą, opakowania makaronu, ryż, kasza, mnóstwo innych produktów spożywczych choćby w puszkach, a do tego wszystkiego jeszcze wszelkiego rodzaju sprzęty.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.