Powietrze
Thermomix
Autor: Thermomix
Podpatrzone na: Thermomix

Osuszacz powietrza to odpowiednia inwestycja

W domu i w biurze mamy szansę zainstalować sporo sprzętów, dzięki którym bycie w tych miejscach, okaże się być przyjemniejsze. Dlatego potrzeba się namyślić, co będzie nam tam ostatecznie potrzebne.


Osuszacz powietrza to odpowiednia inwestycja

Lg artcool to świetne rozwiązanie


Osuszacz powietrza to odpowiednia inwestycja

Jeśli wiemy, że w jakimś pomieszczeniu latem okazuje się być upalnie, to należy się namyślić, czy nie musimy w nim zamontować lg artcool.
Komfort cieplny w biurze
Autor: Lars
Podpatrzone na: Lars

Najpopularniejsze rodzaje klimatyzatorów

Wysokie temperatury zmuszają do poszukiwania miejsc, w których temperatura będzie o wiele mniejsza. Takie miejsca, gdzie temperatura podczas dużych upałów jest do przyjęcia wyposażone są w klimatyzatory. W takich metropoliach, jak m.in. Warszawa są czymś zupełnie naturalnym. W szczególności spotykamy je w wielkich biurowcach, aczkolwiek nie jedynie. Coraz większą popularnością cieszą się także w prywatnych mieszkaniach, w których także wysokie temperatury dają się poważnie we znaki, głównie osobom w podeszłym wieku, które są nieco mniej odporne na wpływ słońca.
klimatyzator
Autor: Centrum Klima SA
Podpatrzone na: Centrum Klima SA

Jeden klimatyzator – mnóstwo zalet

Od klimatyzatora z biegiem czasu coraz to więcej się oczekuje. Już nie tylko ma ochładzać, lecz też schludnie reprezentować się, niewiele kosztować i najlepiej, jeżeli zarazem może być także urządzeniem grzewczym. Utopia? Najnowszy model klimatyzatora przenośnego firmy Blaupunkt pokazuje, że jest to możliwe. Klimatyzator przenośny czyli tzw. klimatyzator z rurą to coraz bardziej słynne urządzenie w każdym domu.
klucz
Autor: Maria Orzeszyna

Dlaczego klimatyzator pokojowy to tak pożyteczne w okresie letnim urządzenie?

W okresie letnim obywatele marzą o tym, aby odnaleźć choć odrobinę cienia albo, jeżeli właśnie przebywają w lokalu, o tym, żeby istniało tam zwyczajnie trochę chłodniej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.