Menu
Pipe - świeczniki ogorodowe żeliwne
Autor: MENU
Podpatrzone na: www.smakprostoty.pl

Ogrodowe fajeczki rozświetlają wieczory

Ilekroć podziwiamy projekty duńskiej designerki, Pernille Vea, stałej współpracownicy marki MENU, tylekroć ujmuje nas jej niezwykły, projektancki instynkt. Vea potrafi okiełznać każdą materię, nawet tę najtwardszą i zdawałoby się, najbardziej oporną.
Dekoracje w barze
Autor: Sam Howzit
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dekoracje w barze i restauracji

Posiadanie lokalu gastronomicznego wymaga od jego właściciela dużego nakładu finansowego, jak również przeznaczenia sporo czasu. Przed otworzeniem takiego lokalu powinno się dokładnie rozważyć w pierwszej kolejności to, jaki będzie jego styl. Ludzie prowadzący lokale myślą więc nad wyborem oferowanej kuchni, układają wstępne karty menu. Niemal tak samo istotny jak przyszłe menu jest wybór wyglądu i stylu lokalu.
wnętrze restauracji
Autor: eyeliam
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Diabeł tkwi w szczegółach

Lokal gastronomiczny to nie jedynie budynek, jadło i kelnerzy, kucharze. To również klienci, wystrój wnętrza i jakże istotne menu. Nie chodzi tylko o sam zestaw dań serwowanych przez kucharza, chodzi raczej o formę samego menu. Porządna restauracja ma profesjonalną karta menu restauracji. Karta menu musi być schludna i przejrzysta. To dwie najważniejsze cechy. Jeżeli nawet jest to zafoliowana kartka, to musimy sprawdzać, czy folia nigdzie nie odchodzi. Jeśli to książeczka, to musimy przejrzeć każdą na koniec dnia i zobaczyć czy nie znalazły się między kartkami jakieś resztki jedzenia. To bardzo istotne żeby menu było zadbane, a co za tym idzie chciało się złożyć zamówienie. Istotne jest też to, by, co jakiś czas dokonać przeglądu dań i wyrzucić z menu te, które się są rzadko kupowane. Jeżeli chcemy wprowadzić jakieś zmiany w karcie potraw nie zapominajmy, że nie możemy tego zrobić ręcznie. Trzeba na nowo stworzyć całą kartę dań. Nie dopisujmy nic i nie skreślajmy odręcznie, bo to bywa kompromitujące.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.