Technologia
fototapety
Autor: jazz4ev
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Fototapety są świetnym rozwiązaniem dla tych gospodarzy, którzy chcą mieszkać w oryginalnie urządzonych pomieszczeniach

Zwykłe malowanie ścianek wewnętrznych nie każdemu się spodoba, więc ci bardziej wymagający właściciele budynków mieszkalnych zamierzają swoje mieszkanie urządzić w niespotykany sposób. Dzisiaj architekci wnętrz proponują mnóstwo ciekawych rozwiązań, zatem ci, którzy dopiero co kupili czy wznieśli nowy dom bądź remontują ten stary, z pewnością nie będą narzekać na nudę. A fantastycznym pomysłem na zagospodarowanie powierzchni ścian będzie np. umieszczenie fototapety. Zazwyczaj nabywamy takie fototapety, które są wstanie wprawić nas w dobry humor.
Ledowe oświetlenie
Autor: Blake Patterson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Profile LED-owe – najnowocześniejsza technologia dla codziennego użytku

Obecnie sporo osób zastanawia się, jakim sposobem jednocześnie zmniejszyć rachunki za prąd, dbać o środowisko i rozkoszować się znakomitymi produktami. Wbrew obiegowej opinii wyjście jest wyjątkowo łatwe – dobrze zainwestować w nowoczesne technologie.
żarówki
Autor: Mike Mozart
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy oświetlenie miast w technologii LED to rozwiązanie odpowiedniejszej niż dotychczasowe rozwiązania?

Szukanie oszczędności to podstawowa kwestia, która spada na barki władz samorządowych w każdym mieście oraz w gminach. Najchętniej wykorzystywanym sposobem jest oświetlanie ulic tylko przez kilka godzin wieczornych i nad ranem, żeby zaoszczędzić koszty mające związek z poborem energii. Odosobnione gminy udowadniają, że jest wydajniejszy sposób. Dzięki przemyślanej inwestycji w oświetlenie uliczne LED można oświetlać wszystkie drogi przez całą noc, przy równoległym obniżeniu kosztów przynajmniej o połowę.
glamour
Autor: SUPERADRIANME
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czym są wizualizacje? W jaki sposób pomagają w wielu dziedzinach? Co najkorzystniej o nich wiedzieć?

Każdy z nas pragnąłby widzieć więcej, lepiej, dostrzegać problemy w innej skali, szczególnie takiej, jaka ukazuje różnorakie składowe. To niestety nie za bardzo realne, ale aktualna technologia umożliwia przybliżyć się do tego ideału.
żyrandol oświetlający salon
Autor: Nacho
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Źródła światła tradycyjne i nowoczesne

Rodzaj światła jest ogromnie ważny w każdym pomieszczeniu. Nie do każdej czynności i zadania wystarcza bowiem światło słoneczne. Najbardziej niekorzystna sytuacja w tym względzie jest w zimie, gdy bardzo szybko robi się ciemno i należy wówczas stosować sztuczne oświetlenie. Jest zresztą wiele pomieszczeń, które w ogóle nie posiadają dostępu do naturalnego światła. Są to w szczególności pomieszczenia położone poniżej poziomu ziemi.
parawan
Autor: Aquaform
Podpatrzone na: Aquaform

Szklane parawany łazienkowe we Wrocławiu - atrakcyjne rozwiązania dizajnerskie

Współcześnie szkło jest znacznie mocniej uniwersalnym i rozmaitym materiałem niż dawniej – istnieje niezliczona ilość technik z zastosowaniem tego tworzywa. Coraz częściej szkło może posłużyć nie wyłącznie jako tworzywo na naczynia, okna lub rzeźby – staje się wysoce popularne także w aranżacji wnętrz, nadzwyczaj w salonach oraz łazienkach. Ze szkła potrafią powstawać tak różne przedmioty, jak zdumiewające lustra, gustowne naczynia, witraże, nowoczesne rzeźby albo ozdobne panele – ograniczeniem jest w stanie być jedynie budżet oraz imaginacja dizajnera.
nowoczesny dom
Autor: Scott Jordan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Inteligentny dom, czy raczej zbyteczny gadżet? Co powinniśmy wiedzieć o nowoczesnych systemach sterowania

Jeszcze całkiem niedawno temu inteligentne systemy sterowania mogliśmy oglądać tylko na filmach science-fiction. Możliwość wyłączenia światła w dowolnym pokoju albo ustawienie temperatury w naszym domu praktycznie z każdego miejsca na świecie wydawała się bardzo odległa. Za sprawą nowoczesnej technologii już teraz dostępne są takie rozwiązania. Ale jakie konkretnie?
lampa ledowa
Autor: kogakure
Podpatrzone na: www.flickr.com

Jaki typ oświetlenia warto zainstalować w naszym domu?

Powszechnie wiadomo, że oświetlenie stanowi integralną część naszego domu. Funkcjonowanie w otaczających nas warunkach bez jego zastosowania byłoby bowiem niemożliwe. Oprócz oczywiście swojej użytecznej funkcji, w szeregu przypadków dobrze dopasowane oświetlenie jest również w stanie wpłynąć na stworzenie ciekawych walorów wzrokowych. W związku z takim stanem spraw czynimy wszelkie wysiłki, aby cieszyć się stosownie dobranym układem oświetlenia w miejscu naszego zamieszkania.
szkło w praktyce
Autor: Jocelyn Kinghorn
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pałac Królowej Śniegu, czyli schody szklane w naszych domach

O domach ze szkła już dane nam było czytać prawie wiek temu, więc mamy świadomość symboliki doskonalszego świata. Jednak jeśliby tak nasze wyobrażenie przemienić w rzeczywistość? I pokusić się o szklane schody?
oświetlenie led
Autor: Omar Bárcena
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zdobywające coraz większą popularność oświetlenie ledowe

Ledowe oświetlenie stało się przebojem wśród klientów już jakiś czas temu. Generuje niemałe oszczędności, o których niemało osób mogłoby kiedyś nawet nie pomyśleć. Technologia LED jest więc zdecydowanie dominująca i jest to odpowiednio uzasadnione. Dotychczasowe żarówki nie spełniają już obowiązujących aktualnie norm, przez co stają się mniej użyteczne. Do wykonania rozwiązania takiego jak świetlówki led stosuje się najnowocześniejszą technologię, jaka umożliwia tworzenie znacznej liczby modeli przy zachowywaniu kosztów produkcji. Interesujący asortyment w sklepach zapewnia prędkie znalezienie wymaganej przez nas świetlówki i żarówki, jakich ceny ciągle spadają.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.