Schody

Diodowe lampy są innowacyjnym rozwiązaniem dla wszystkich jacy chcą zniżyć koszty utrzymania mieszkania i obniżyć rachunki

Diodowe oświetlenie oczarowały świat funkcjonalnym charakterem oraz energooszczędnością. Diodowe światło wolno zastosować w wszelkim lokalu i nie tylko. Wyśmienicie też użytkują się do oświetlania ulicy wjazdowej, parków czy garaży.
Autor: Saint-Gobain Glass

Urok konstrukcji szklanych w Twoim M

Obecna branża aranżacji wnętrz niewątpliwie jest już naprawdę bardzo dobrze rozwinięta, w związku z czym każdy, kto tylko zabiera się akurat za urządzanie swego domu znajdzie dla siebie wiele ciekawych możliwości. Z pewnością warto więc spędzić nad tym nieco czasu i spróbować znaleźć naprawdę odpowiednie rozwiązania tego typu właśnie dla siebie, bo tylko dzięki temu uda nam się osiągnąć przy czymś takim faktycznie satysfakcjonujące rezultaty.
szafa wnękowa
Autor: KOMANDOR
Podpatrzone na: KOMANDOR

Jakie są mocne strony regału pod schodami?

Biblioteczka pod schodami to wyjście, które może przypaść Ci do gustu – zwłaszcza w sytuacji, gdy lubisz pogrążać się w lekturze. Zaaranżowanie i wykonanie czy też choćby kupno regału wymaga rzecz jasna trochę czasu, jednakże na pewno dobrze jest zdecydować się na takie rozwiązanie. Dlaczego? Jakie zalety posiada regał pod schodami?
designerskie schody
Autor: Wicker Paradise
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób kupić właściwe oświetlenie klatki schodowej?

Jednym z najistotniejszych przestrzeni, jakie powinno się oświetlić jest klatka schodowa. Jest to ważne głównie ze względów bezpieczeństwa. Faktem jest, że tradycyjna lampa wieszana nie jest doskonałym rodzajem oświetlenia dokładnie dlatego, że nie rozświetla przejrzyście całej klatki schodowej. Problemem jest odnalezienie takiego punktu na lampę, ponieważ w zasadzie nie ma takiego miejsca, który oświetlałby wszystkie zakamarki. A kiedy już owe miejsce istnieje, to problem sprawia wymiana żarówki, ponieważ jest ono umiejscowione w niezwykle trudno dostępnym punkcie.
szkło w praktyce
Autor: Jocelyn Kinghorn
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pałac Królowej Śniegu, czyli schody szklane w naszych domach

O domach ze szkła już dane nam było czytać prawie wiek temu, więc mamy świadomość symboliki doskonalszego świata. Jednak jeśliby tak nasze wyobrażenie przemienić w rzeczywistość? I pokusić się o szklane schody?
designerskie schody
Autor: Wicker Paradise
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Schody w mieszkaniu

Schody są bardzo ważnym elementem każdego domu. Za ich pomocą możliwe jest wykonywanie tak z pozoru błahej czynności, jaką jest pokonywanie drogi na wyższy poziom. Faktycznie schody charakteryzują się stosunkowo zaawansowaną konstrukcją, w której wszelkie części muszą być we właściwy sposób wytworzone i dopasowane do siebie. Producent schodów oferując je podejmuje odpowiedzialność za osoby, które będą nimi chodzić. Zasadniczo schody wewnętrzne w większości przypadków występują w domach jednorodzinnych lub szeregowych. Istnieją jednak przykłady mieszkań o kilku poziomach, gdzie także zachodzi obowiązek wykorzystania schodów. Ich typów jest właściwie tyle ilu nabywców, czyli bardzo dużo. Typy schodów za to można wyróżnić z uwzględnieniem rozmaitych kryteriów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.