Ubrania
Moda damska
Autor: Lookatme BR
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak wyglądały lata 70 moda była wtedy specyficzna

Czy na lata 80 moda silnie się przemieniła?. Patrzymy na aktualną modę oraz zastanawiamy się, czy czasem nie stroimy się dziwnie, czy wszelkie komplety ubraniowe ze sobą współgrają? Powinniśmy tu wspomnieć, że każda dekada ma swój czas oraz przedstawia kolejny wizerunek. Wystarczy spojrzeć na lata 70 moda wtedy okazywała się być trochę szalona, a jednakże wszyscy wspominają je obecnie z uśmiechem na twarzy oraz chociaż może niektóre ówczesne rzeczy prezentują się troszkę śmiesznie, to jednakże są one charakterystyczne dla tamtych czasów i je pokazują.
Kobieta w sukience
Autor: Belo Horizonte - MG
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Windows7 też jest oferowany przez sieć

Sukienki na lato w internecie mamy szansę wyszukać Warto powiedzieć, że najwięcej ubrań możemy zakupić w sieci, gdyż to tam istnieje wiele marketów. Dlatego jeżeli pragniemy sukienki na lato, to musimy wprowadzić odpowiednią frazę, a później w wyświetlonych propozycjach poszukiwać czegoś zwiewnego i wspaniale się przedstawiającego.
obuwie
Autor: Ingrid Kreuz
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaką szafę można by kupić, żeby była praktyczna oraz była dopasowana do dowolnego pokoju?

W każdym pokoju powinna znajdować się jakaś szafa. Prawidłowo byłoby, gdyby była ona meblem praktycznym i była dopasowana do każdego pokoju. Trzeba mieć przecież gdzie powiesić np. bluzki.


parawany
Autor: Pete
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie w dzisiejszych czasach można napotkać parawany i do jakiego celu one służą?

Ludzie od bardzo dawnych dziejów chcieli coś ukryć przed innymi. Nie znaczy to oczywiście, iż zawsze chcieli przykładowo ukryć ukradziony w pewnym banku towar, często chodzi raczej o zachowanie poufności w obecności innych osób.


Gdzie w dzisiejszych czasach można napotkać parawany i do jakiego celu one służą?

Przykładowo w dzisiejszych dniach na piasku odbywa się jakby potyczka pomiędzy personami, dla których parawany są niezbędnym składnikiem oprzyrządowania plażowicza, a ludźmi, jakim wystarczy np. materac i obecność najbliższych ludzi.
Łazienka, modne płytki ceramiczne, targi Cevisama 2012
Autor: Max-Fliz
Podpatrzone na: Max-Fliz

Zmora wieczornych spotkań na działce - komary

Sądzę, że nie ma osób, które nie lubią spędzić czasu z bliskimi na dworzu. Raz po raz planujemy na swoich działkach grille, bądź zwyczajne spotkania przy kawie, czy innych napojach.
Drzwi do garderoby
Autor: Alwood
Podpatrzone na: Alwood

Gdzie najlepiej trzymać stroje?

Na pewno znamy te zabawne sytuacje, gdy kobieta stoi przed garderobą, na chwilę przed wyjściem i nieoczekiwanie z przerażeniem orientuje się, że kompletnie nie ma co na siebie włożyć. To wyjątkowo zadziwiający fakt, ponieważ szafa zwykle jest wypełniona fatałaszkami. To typowo kobieca przypadłość. Ale może gdyby w owej garderobie zagościł porządek, nasza dama szybciej dokonałaby ostatecznego wyboru?
biuro
Autor: Moll
Podpatrzone na: Moll

Jeżeli aranżujemy pokój dla najmłodszych...

Dawniej, kiedy wybór w meblach był bez wątpienia nieduży, to dziecięce pokoje właściwie niczym nie odróżniały się od tych dla dorosłych, a co się z tym łączy, od czasu do czasu trudno było stwierdzić, który pokój jest który.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.