Pomieszczenia
wnętrze domu
Autor: Michael Coghlan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki prosty sposób odmienić wygląd pomieszczenia, by zachwycić znajomych?

W danym czasie mamy mocno rozwinięty stan fotografii. Da się z niej czerpać praktycznie w każdej dziedzinie. Toteż ciekawym rozwiązaniem na odnowę wystroju wnętrza są nowoczesne fototapety. Jedna fotografia potrafi całkowicie zmienić wygląd wnętrza. Zrobiona w optymalnym formacie i na odpornym tworzywie pomaga stworzyć w czterech ścianach prawdziwe arcydzieła sztuki. Tapety są cenione za swój wdzięk oraz stosunkowo łatwy montaż.
klimatyzator na ścianie
Autor: Pete
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Miły chłodek w parne dnie

Klimatyzatory działają na podobnej zasadzie jak schładzarka. Można by rzec, że jeślibyśmy mogli zmieścić się do chłodziarki, a pobyt tam byłby rozkoszą, można by zrezygnować z nabywania klimatyzatora. Jednak w chłodziarce jest trochę ciasno, temperatura także nazbyt niską, z tej przyczyny komfortowy chłód w parne dnie zapewni nam wyłącznie klimatyzacja w mieszkaniu bądź w miejscu zatrudnienia.
biokominki
Autor:  Eurotherm
Podpatrzone na:  Eurotherm

Jak dobrać dobrej jakości meble do domu?

Dobór odpowiednich mebli do mieszkania to dla wielu ludzi dosyć skomplikowana kwestia. A sprawę należy dobrze przeanalizować, bowiem meble zwykle służą nam przez wiele lat i dodatkowo nie są takie tanie. Dlatego też niezwykle ważne jest, aby dobrze przeanalizować, jakie funkcje będą spełniać w każdym pomieszczeniu. Oprócz tego warto praktyczność mebli łączyć z aspektami estetycznymi, na których każdemu zależy. Ale jak się okazuje, znalezienie takiego idealnego połączenia nie zawsze jest proste.
światło
Autor: Amri HMS
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak najlepiej ozdobić swoje cztery kąty? Oświetleniem!

Planując wykończenie domu nie powinniśmy maginalizować oświetlenia. Właściwie dobrane lampy zapewniają mieszkańcom niezbędną ilość światła, a co za tym idzie komfort i bezpieczną dla oczu pracę cz też lekturę. Jednak ich rola nie ogranicza się tylko do tego. Oryginalne oświetlenie jest w stanie zbudować w mieszkaniu niezwykłą atmosferę
.
oczyszczacze powietrza
Autor: Marazzi
Podpatrzone na: INTERNITY

Jaki oczyszczacz powietrza kupić?

oczyszczacz powietrza to narzędzia elektryczne z układem filtracyjnym powietrza. Odpowiednie oczyszczacze powietrza mogą usunąć składniki smogu, jak także niemal wszystkie alergeny, drobnoustroje jak też wirusy.
kolorowa lampa wisząca
Autor: Elliott Brown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oświetlenie w domu - fakty i mity

Niezależnie od tego w jakim miejscu się przebywa, oświetlenie jest niezwykle istotne. Odgrywa ono szczególną rolę w miejscach, gdzie nie ma dostępu do naturalnego światła słońca, czyli przykładowo w pomieszczeniach bez okien, leżących pod poziomem ziemi. W obecnym świecie człowiek nie jest w stanie wyobrazić sobie życia bez sztucznego światła. Od długiego czasu przyzwyczajony jest do oświetlania pomieszczeń po zmroku z użyciem energii elektrycznej, bowiem jest to rozwiązanie efektywne i opłacalne.
Dioda led niebieska
Autor: unbekannt270
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak planować kapitalny remont mieszkania w starym budownictwie i jak oszacowywać sumę jego przeprowadzenia

Każde domowe wnętrze raz na jakiś czas wymaga tego, żeby je odświeżyć. A mamy tutaj na myśli szczególnie stuletnie mieszkania w kamienicach lub wolnostojących domach. Przy planowaniu remontu należy wziąć pod uwagę fakt, że 200 lat temu konstruowano domy z użyciem drewna.
wnętrze salonu
Autor: Jiashiang
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Interesujące rady odnośnie zakupienia dobrych mebli

Każdemu, kto obecnie poszukuje mebli do swojego mieszkania, niewątpliwie możemy polecić przede wszystkim wizytę w salonie meblowym. Oczywiście zakupy w sklepach internetowych niejednokrotnie są o wiele tańsze, jednak zawsze warto obejrzeć osobiście meble przed ich kupnem. Meble nabyte w internecie czasami mogą się okazać po prostu nie warte swojej ceny. Kiedy chcesz mieć pewność, że wiesz, co nabywasz i za co zapłaciłeś, z pewnością powinieneś wybrać się do salonu z meblami.
modern salon
Autor: 準建築人手札網站 Forgemind ArchiMedia
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób można oryginalnie, modnie i interesująco zaplanować wnętrze mieszkania?

Chciałbyś ciekawie, modnie oraz pomysłowo zaprojektować wnętrze swojego mieszkania? Bez wątpliwości nie Ty jeden!
kamień naturalny
Autor: Marmi Corradini
Podpatrzone na: Marmi Corradini

Szkło jest atrakcyjnym elementem do aranżacji wnętrz

Szkło w wykańczaniu wnętrz przejawia się coraz w większych ilościach. Jest to w dużej mierze wywołane tym, że zwyczajnie jest to materiał zdecydowanie cieńszy od wszystkich innych, ale również w dużym zakresie wpływa na znakomitą estetykę pomieszczeń. Niesamowicie często w biurach wykorzystuje się szkło, jako kluczowy element.
1 2 3 4 5 6 7 8
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.