Pomieszczenia
Dekoracje świąteczne na Wielkanoc, kolekcja Morning Dewdrops
Autor: home&you
Podpatrzone na: home&you

Aranżujesz mieszkanie? Zobacz, jakie podłoża wyglądają najlepiej!

Gdy kupujemy lokal w stanie surowym, jesteśmy zobligowani pogłówkować o wielu rzeczach jednocześnie. Rozplanowanie działań wykończeniowych to nie lada wyzwanie. Przy tym wszystkim powinniśmy też pomnieć o dobrej klasie tego, co dobieramy, ażeby służyło nam przez wiele lat.


salon
Autor: Matt Wade
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pragniesz żyć w wymarzonym miejscu? Zatroszcz się o własne meble

Możemy wymienić całe mnóstwo różnych spraw które mają spory wpływ na to, czy jesteśmy całkowicie zadowoleni z naszego własnego mieszkania. Nikomu nie musimy rzecz jasna mówić o tym, że w każdej sytuacji warto z jak najwyższą uwagą zatroszczyć się o nie wszystkie, gdyż bez wątpienia jest to bardzo ważna sprawa dla absolutnie każdego z nas.
Aranżacja wnętrz
Autor: Komandor
Podpatrzone na: Komandor

Aranżacje wnętrz zyskują na wartości

Kiedyś stosowało się to co było
Jeszcze kilkanaście lat temu, podczas wypełniania wnętrza własnego mieszkania, spoglądało się niejednokrotnie na to, jakie materiały okazują się być dostępne, a to jaki rezultat ostateczny dostaniemy, zazwyczaj szło na mniej ważny plan. Teraz stopniowo się to przemienia oraz dużo więcej spoglądamy na to, aby wnętrze w jakim przyszło nam zamieszkać okazało się przyjazne i żebyśmy mieli szansę ochoczo spędzać tam czas.
łazienka
Autor: Saint-Gobain Glass
Podpatrzone na: Saint-Gobain Glass

Wybierz szafki do łazienki, które pomogą ci uzyskać niesamowity nastrój i będą naprawdę eleganckie

W trakcie projektowania łazienki, warto położyć nacisk zarówno na piękno, jak i na wygodę stosowania pomieszczenia i utrzymywania go w czystości. Łazienka bywa miejscem dość intymnym, w jakim lokatorzy domu pragną czuć się rzeczywiście doskonale. Trzeba dołożyć starań, żeby finalny rezultat zachwycał elegancją oraz zapewniał wygodę.
płonąca świeca zapachowa
Autor: Dylan T. Moore
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak stworzyć unikalny klimat w naszym domu?

Nie od teraz wiadomo, że przebywanie w pomieszczeniach, które cieszą się niesłychanieatrakcyjnym wykończeniem jest przez nas nadzwyczaj pożądane. Kochamy bowiem zatrzymywać się w komfortowych miejscach, które w dodatku zostały schludnie i równocześnie funkcjonalnie zaopatrzone. Zagadnienie to nie jest bezproblemowe w realizacji.
przytulny salon

Pufy mają możliwość prezentować różne rozmiary

Bardzo ważne okazuje się być to, aby własne pomieszczenia były urządzone z pomysłem, ale także wygodnie, tak abyśmy posiadali dostatecznie dużo przestrzeni do siedzenia.
biokominki
Autor:  Eurotherm
Podpatrzone na:  Eurotherm

Jak dobrać dobrej jakości meble do domu?

Dobór odpowiednich mebli do mieszkania to dla wielu ludzi dosyć skomplikowana kwestia. A sprawę należy dobrze przeanalizować, bowiem meble zwykle służą nam przez wiele lat i dodatkowo nie są takie tanie. Dlatego też niezwykle ważne jest, aby dobrze przeanalizować, jakie funkcje będą spełniać w każdym pomieszczeniu. Oprócz tego warto praktyczność mebli łączyć z aspektami estetycznymi, na których każdemu zależy. Ale jak się okazuje, znalezienie takiego idealnego połączenia nie zawsze jest proste.
kamień naturalny
Autor: Marmi Corradini
Podpatrzone na: Marmi Corradini

Szkło jest atrakcyjnym elementem do aranżacji wnętrz

Szkło w wykańczaniu wnętrz przejawia się coraz w większych ilościach. Jest to w dużej mierze wywołane tym, że zwyczajnie jest to materiał zdecydowanie cieńszy od wszystkich innych, ale również w dużym zakresie wpływa na znakomitą estetykę pomieszczeń. Niesamowicie często w biurach wykorzystuje się szkło, jako kluczowy element.
1 2 3 4 5 6 7 8
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.