System
Thermomix
Autor: Thermomix
Podpatrzone na: Thermomix

Osuszacz powietrza to odpowiednia inwestycja

W domu i w biurze możemy zamontować dużo urządzeń, dzięki którym bycie w tych pomieszczeniach, będzie przyjemniejsze. Przez to należy się zastanowić, co będzie nam tutaj konkretnie niezbędne.


Osuszacz powietrza to odpowiednia inwestycja

Lg artcool to wspaniałe rozwiązanie


Osuszacz powietrza to odpowiednia inwestycja

Jeżeli zaznaczymy, że w jakimś pomieszczeniu latem okazuje się być upalnie, to warto się namyślić, czy nie powinniśmy w nim zamontować lg artcool.
Słoneczna aranżacja
Autor: Tikkurila
Podpatrzone na: Tikkurila

Jak właściwie dbać o wygodę swoich pracowników? Kilka porad dla właścicieli firm

Szczęśliwy pracownik to najczęściej dobrze pracujący pracownik - chyba każdy przedsiębiorca świetnie zna tę zależność. Jeżeli chcesz zatem, aby Twoi pracownicy rówież sumiennie wykonywali swe obowiązki, wtedy bez wątpienia musisz systematycznie podnosić ich komfort w pracy - a temu służą nie tylko podwyżki pensji, ale także dbałość o warunki socjalne.
PCV
Autor: Grupa Armatura
Podpatrzone na: Grupa Armatura

Co musisz wiedzieć o skleinach?

Skleina ma niezwykle szerokie użycie w budownictwie. Stosowana jest między innymi przy budowie ścianek działowych, systemów rusztowań, sufitów bądź okładzin ścian.
nowoczesny dom
Autor: Scott Jordan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Inteligentny dom, czy raczej zbyteczny gadżet? Co powinniśmy wiedzieć o nowoczesnych systemach sterowania

Jeszcze całkiem niedawno temu inteligentne systemy sterowania mogliśmy oglądać tylko na filmach science-fiction. Możliwość wyłączenia światła w dowolnym pokoju albo ustawienie temperatury w naszym domu praktycznie z każdego miejsca na świecie wydawała się bardzo odległa. Za sprawą nowoczesnej technologii już teraz dostępne są takie rozwiązania. Ale jakie konkretnie?
jadalnia
Autor: InsideLab
Podpatrzone na: Grupa Jukatan

Kierunek: elektronika oraz telekomunikacja

Obecnie globalne komunikowanie się kojarzone jest przede wszystkim z komputerami a także wprowadzeniem poczty e-mail, internetowych komunikatorów i wielkich portali społecznościowych.


Kierunek: elektronika oraz telekomunikacja

Jednakże to telefon a także pozostałe formy telekomunikacji służą za najbardziej doskonały przykład zminimalizowania kosztów jak też poprawy funkcjonalności najnowszych mediów w stosunku do minionych.
cargo
Autor: mm-kuchnia.pl

Wyposażamy kuchnię - o czym pamiętać?

W domowej kuchni i łazience trzymamy wiele koniecznych przedmiotów. W kuchni to najczęściej będą pojemniczki z przyprawami, pudełka z mąką, solą, bułką tartą, opakowania makaronu, ryż, kasza, mnóstwo innych produktów spożywczych choćby w puszkach, a do tego wszystkiego jeszcze wszelkiego rodzaju sprzęty.

W jaki sposób wybrać lampy do swojego domu?

Światło zaliczyć można do czynników, dzięki którym jest życie. Dostęp do światła jest bardzo istotny zarówno dla człowieka, jak i pozostałych żywych stworzeń. Najważniejszym źródłem światła jest słońce. Przy oświetleniu dziennym wykonuje się zazwyczaj przeważającą liczbę czynności w ramach pracy czy nauki. Oprócz oświetlenia dziennego istotne jest także oświetlenie syntetyczne, które znajduje zastosowanie w porze nocnej we wnętrzach, a także w różnego typu przyrządach. Za pomocą światła można się również porozumiewać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.