Technika
Powierzchnia szklana
Autor: Tubądzin
Podpatrzone na: Tubądzin

Jakimi cechami charakteryzuje się szkło antyrefleksyjne i czemu warto się na nie zdecydować?

Kiedy kupujemy szkło powinniśmy koniecznie pamiętać, żeby było ono rzeczywiście solidne. Takim typem jest szkło antyrefleksyjne. Bardzo powszechne jest szkło hartowane o grubości 2 milimetrów, na jakie jest naniesiona powłoka antyrefleksyjna. Tego typu nanoszenie odbywa się w wyniku modyfikacji jego składu lub specyficznej obróbki powierzchni.
Autor: Optiflame

Zmieniamy wnętrze za pomocą lamp

Producenci wielu towarów wykształcili w nas poczucie tego, że moda się zmienia i raz na jakiś czas wypada wymienić nasze ubrania, obuwie czy dodatki. Również postęp w rozwoju techniki wymusza wymianę podstawowego sprzętu elektronicznego coraz częściej. w podobny sposób pojawiają się i znikają kolejne trendy w projektowaniu wnętrz, choć częstość tych zmian nie jest może aż tak zauważalna, jak w przypadku ubrań czy obuwia. A jak ma się częstotliwość tych zmian do postępu technicznego? Czy to oznacza, że posiadane przez nas stare żyrandole lub lampy ogrodowe powinniśmy wymieniać równie regularnie jak elektronikę? Jak dobrze dobrać oświetlenie do domu?
wzór
Podpatrzone na: pixabay.com

Szkoła lubiana przez dzieci

Z czym zwykle kojarzy nam się szkoła? Bardzo długie godziny przy tablicy, niezbyt długie pauzy, niewygodne krzesełka i brzydkie korytarze... Przecież tak niewiele trzeba, by ocieplić ich wygląd.


szkło na co dzień
Autor: Revelateur Studio
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Szkło matowe oraz daszki szklane czyli nowy charakter naszego domu

Szkło matowe ma szerokie zastosowanie zarówno w budownictwie, jak i aranżacji wnętrz. Z powodu swych walorów estetycznych zastosowaćjako wypełnienie drzwi oraz okien, np. w budynkach mieszkalnych, ośrodkach zdrowia, biurach czy gabinetach kosmetycznych.
kuchnia
Autor: osseous
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie światło zapewnia oczekiwany efekt ? Przeczytaj artykuł

Ludzie nie chcą wprowadzać nowości? Nic bardziej nietrafionego. Mało jest osób, które robią remonty w domu często. Gro ludzi wbrew pozorom od czasu do czasu dąży do tego by coś urozmaicić. Poza tym co jakiś czas panuje inna moda.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.