Praca

Oświetlenie – istotny element aranżacji mieszkania

Naukowcy ustalili, że ludzie pracujący umysłowo spędzają w pomieszczeniach aż 90% czasu swojej aktywności, podczas gdy jedna trzecia tych pomieszczeń nie jest właściwie oświetlona. O tym, jak ważne jest to dla zdrowego funkcjonowania, od dawna przekonują specjaliści z dziedziny medycyny – niedobór światła powoduje problemy ze snem, depresję i zaburzenia hormonalne. Nie dość że światło jako istotna część naszego świata pozwala nam normalnie funkcjonować, to właściwie zaaranżowane może również zdobić przestrzeń, w której przebywamy.
kuchnia
Autor: Martin Pettitt
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób dobrze zaplanować remont w domu?

Każdy z nas doskonale we, ze przeprowadzanie odbudowy naszego mieszkania to rzecz jasna ogromnie trudne zadanie. Niestety w życiu każdego przychodzi kiedyś czas, kiedy nasze mieszkanie musi zostać przez nad odnowione. Wiadomym faktem jest, że rzecz jasna meble oraz inne elementy w naszym mieszkaniu ulegają eksploatacji, w takim razie zarówno wybitnie relewantne jest, by ich stan ciągle był na ogromnie dobrym poziomie.
oświetlenie
Autor: Aussie Assault
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Idźmy z postępem - zmodernizujmy oświetlenie

Wielu ludziom wydaje się, iż staranie o jakąkolwiek formę modernizacji wymaga olbrzymiego nakładu pracy tudzież nowatorskich zadań ale przede wszystkim mnóstwa funduszy. Dobrą wiadomością dla nich będzie więc to, iż się mylą. Powstają spółki, które się tym zajmują na zlecenia, a ogół jest łatwy i przyjemny.
Rolety do okien dachowych fivaro
Podpatrzone na: http://fivaro.pl/

Jak osłonić okno?

Dom to prywatna ostoja spokoju. To miejsce, do którego powracamy po wykańczającym dniu w pracy, aby w końcu zrelaksować się i nacieszyć się z możliwości swobodnego poruszania się po domu. Podczas gdy mamy zamiar się odciąć od reszty świata, często używamy zasłon. Jeszcze do niedawna we większości polskich okien mogliśmy zobaczyć jak powiewała śnieżnobiała firanka lub pstrokata zasłona. To był znak, że to mieszkanie ma mieszkańców, którzy o niego dbają. W końcu okna są niezwykle ważne. Dostarczają nam potrzebnego światła słonecznego, umożliwiają nam kontakt ze światem. Pomimo tego w dowolnym momencie możemy okna zasłonić.
materac
Autor: Agata Meble
Podpatrzone na: Agata Meble

Chcesz się efektywnie wysypiać? Dobierz materac, który będzie odpowiedni dla Twoich wymagań oraz dla kondycji Twego kręgosłupa

W teraźniejszych czasach dużo ludzi żyje niemalże w ciągłym biegu. Nie da się ukryć, że zazwyczaj ma to związek przede wszystkim z pracą, w której co dzień spędzamy coraz więcej czasu. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z nas po powrocie do mieszkania chce jak najbardziej wypocząć.
Wystrój wnętrza biurowego
Autor: Kristin Nador
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zaopatrzenie placówek firm ma ogromne znaczenie dla pracowników

W obecnych czasach ludzie zwracają atencję na wiele elementów, jakie mają wpływ na ich stosunek do realizowanych obowiązków. Zwłaszcza można zauważyć to na przykładzie przedsiębiorstw, które dbają o umeblowanie pojedynczych pomieszczeń. Ludzie znacznie entuzjastyczniej wysyłają tam własne zgłoszenia, bowiem mają świadomość tego, iż otoczenie tworzy miłą aurę. Coraz częściej można spotkać się z przestrzeniami umożliwiającymi relaks czy też inspirującymi do pomysłowego myślenia. Nie ulega wątpliwości, że wszystko uzależnione jest od specyfiki przedsiębiorstwa, niemniej jednak nieraz najbardziej podstawowe elementy wyekwipowania, jakie znajdziemy wszędzie są nadzwyczaj istotne.
wystrój wnętrza
Autor: JOHNSON DESIGN SDTUDIO
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Stylowe aranżacje do twojego pokoju, salonu czy innego pomieszczenia

Bardzo dużo osób nie wie jak urządzić swoje mieszkanie. Jest to trudne zwłaszcza, że zwykle każda osoba mieszkająca razem ma inne zdanie na temat wykańczania pomieszczeń. ”Trudność” sprawia nam też spora liczba mebli, które znajdują się w sklepach z meblami. Ale to chyba dobrze, że mamy tak duży wybór.
gabinet
Autor: Atelier Nocca Design
Podpatrzone na: Atelier Nocca Design

Biuro jak z filmu

Dla wielu osób film „Diabeł ubiera się u Prady” to przede wszystkim film o modzie. Jednak w szerszym ujęciu, film odpowiada także o tworzeniu stylu, w czym podstawową rolę pełnią po mistrzowsku urządzone wnętrza. Najbardziej istotnym z nich jest efektowne biuro Mirandy Priestly – redaktor naczelnej magazynu mody.
biuro
Autor: Denise Krebs
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak ogarnąć chaos w miejscu pracy

Im większy porządek obowiązuje w naszym biurze, tym prędzej jesteśmy w stanie wszystko odnaleźć, a co się z tym łączy, tym prędzej jesteśmy także w stanie wykonywać naszą pracę i obsługiwać większą wielość klientów. Przez to właśnie musimy nie jedynie dbać o czystość w naszym miejscu pracy, lecz też zabiegać o to, żeby każdy dokument posiadał własne miejsce, tak abyśmy nawet z zawiązanymi oczami umieli po niego sięgnąć. Na szczęście teraz można zakupić sporo produktów, które powinny nam pomóc w utrzymaniu takiego porządku i przejrzystości w biurze.

Kilka pomysłów na dobry sen

Odpowiedni sen jest nam niezbędny do prawidłowego funkcjonowania. Należy poświęcać na tę ważną czynność całe 8 godzin. Jednakże w naszych czasach nie zawsze nam to wychodzi. Żyjemy w wiecznym pędzie. Rano praca, potem zajęcia w domu i zajmowanie się dziećmi. Czasami nie starcza nam czasu na prywatne drobne przyjemności, takie jak czytanie ciekawej książki, czy obejrzenie interesującego filmu, nie mówiąc już o pielęgnowaniu swoich pasji. Zwykle w wolne dni zamierzamy to nadrobić i wypocząć za cały tydzień. Niestety, to w taki sposób nie zadziała. Nasz organizm wymaga regularnego snu, aby mógł nabrać sił. Dlatego trzeba dołożyć wszelkich starań, aby chociażby te kilka godzin snu były spokojne i przyjemne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.