Wanny
Łazienka
Autor: Carl Mattone
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Twórcza i szykowna łazienka - nieco porad odnośnie aranżowania

Obecne łazienki coraz częściej są położeniami ciekawych zabiegów dekoratorskich. Sprawność i schludny wygląd instalacji sanitarnych to już standard. Skoro wobec tego szukamy rozwiązań, jakie wykraczają poza schematyczne postrzeganie wanny, umywalki czy kabiny prysznicowej.
prysznic
Autor: Dekoria.pl
Podpatrzone na: Dekoria.pl

Czy sprawdzaliśmy jakiego typu płytki Cermag Łódź może nam proponować?

Kiedy pragniemy, aby własna łazienka była urządzona gustownie, ale jednocześnie miło, to koniecznie musimy zobaczyć, co proponują nam markety z ceramiką łazienkową.

Kabina prysznicowa, Ruben

Zamiast wanny można wybrać świetną kabinę prysznicową. Prysznic zajmie w łazience mniej miejsca niż typowa wanna. Jeżeli, więc mamy niewielką łazienkę to zdecydowanie musimy pomyśleć o zakupie kabiny prysznicowej. Zresztą prysznice są również w łazienkach z większym metrażem.
Autor: Coram Poland

Jak dopasować wyposażenie w małej łazience

Mini metraż łazienki to nie lada problem. Jest tego świadom każdy, kto stara się ścieśnić jak najwyższą liczbę akcesoriów, takich jak zestawy prysznicowe i pralki, dysponując bardzo ograniczoną powierzchnią. Całość powinna być ułożona z wyczuciem, tak aby optymalnie wykorzystać dostępne miejsce, uzyskując zadowalającą użyteczność, a jednocześnie nie zawalić zbytnio łazienki.
uszczelnianie
Autor: Tytan Professional
Podpatrzone na: Tytan Professional

Znakomite oraz interesujące typy wanien jak również wyposażenia do łazienek

W czasach wciąż trwającego kryzysu finansowego trudno zdecydować się jak najskuteczniej zadbać o wyposażenie swojej łazienki. Czy warto oszczędzać na ciekawych kafelkach bądź wannie, a może jednak wydać pieniądze na coś oryginalniejszego? Ciężko dokonać wyboru, posiadając do dyspozycji obszerną ilość przeróżnych produktów przeznaczonych do łazienki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.