Wyposażenie wnętrza i domu

Firma Belldeco powstała z pasji kreowania i pasji do ładnych rzeczy. W szerokiej ofercie Belldeco znajdują się artykuły wyposażenia wnętrz i zieleńców. Wyszukane umeblowanie, zegary, lampy, donice, lampiony, lustra, ozdoby ścienne i sporo innych.


dekoracje
Autor: Agence Tophos
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Wszelkie artykuły stworzone są ręcznie, z prawdziwych tworzyw, a ofertę tworzą w pokaźnej części przedmioty unikalne, nadzwyczajne i bardzo twórcze. Meble renomowanej marki Belldeco wyróżniają się niesłychaną troską o niuanse i elementy co ma oddziaływanie na jakość i komfort eksploatacji. Wszelkie meble sporządzone są z najlepszej jakości towarów i surowców naturalnych co czyni, że są to przedmioty o osobistym charakterze.

Bawialnia to bardzo reprezentacyjne pomieszczenie w każdym domu. Każdy właściciel stara się, aby to miejsce było wygodne, oraz efektywne. Wybór właściwych mebli, oraz uważnie dobranych dodatków dekoracyjnych to spore wyzwanie.

Śliczne meble wybielane Belldeco, które ciągną uwagę i stwarzają we wnętrzach
dekoracje
Autor: Home&You
Podpatrzone na: Home&You
wyjątkowy klimat prowansalski. To co jest wyjątkowo znaczące, to piękna barwa zamierzchłej bieli, skontrastowana z odcieniem prawdziwego drewna, z przyczyny której biała barwa wydaje się być coraz bardziej intensywna, a usłojenie drzewa, jeszcze bardziej widoczne. Nie jest to z pewnością typowy biały kolor, ale biały poddany zabiegom postarzenia, by meblom z owej kolekcji nadać śniedzi czasu. Dzięki temu wywołują wrażenie, jakby zostały wyszukane na strychu rodzinnych siedzib i przywrócone do łask, jako darzone ekstrawaganckim sentymentem wspomnienie przeszłości.

Entuzjaści owego stylu zwracają również uwagę na stylowe niuanse, które delikatnie uwypuklają prowansalską estetykę, sprawiając, że każdy z mebli staje się wyjątkowym. Żaluzje, które Belldeco zastosowało, zamiast standardowych drzwiczek, szykowne okucia, delikatnie intensyfikują charakter mebli.

Świetnym dodatkiem będą ozdoby ścienne, obrazy i dekory, również niezwykle ważne w aranżacji lustra.

Czy jakieś komentarze o nas (http://illegaldesign.pl/kontakt/) owego tekstu Cię zaciekawiły? Więc będzie nam bardzo przyjemnie, jeśli dodasz do nich też swoje oceny.

Wielkim zainteresowaniem cieszą się też zegary Belldeco.

Zaintrygowały Cię dane zawarte w tym tekście? Jeśli tak, to bezpośrednio z tego źródła (https://twoje-fototapety.pl/plakaty/40428-Do-hotelu.html) można przenieść się do bardziej precyzyjnych danych, które znajdują się w linku pod spodem.

/J]
19/07/06, 07:21:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.