W jaki sposób odszukać bardzo dobrego dekoratora wnętrz w stolicy?

Urządzanie własnego mieszkania jest końcowym etapem budowy lub remontu. Niejednokrotnie zdarza się tak, że nie mamy poczucia smaku i planujemy oddać ten fragment prac profesjonalistom. Dobry dekorator z pewnością stworzy nam pomieszczenia jak najlepiej, a ciągłe konsultacje pozwolą na poczucie, że tak w zasadzie dom wygląda dokładnie tak, jak tego chcemy. Początkowo warto zapoznać się z różnicami między dekoratorem a projektantem. Dzięki temu będziemy pewni, że zatrudniamy odpowiednią osobę.


Po pierwsze dekorator musi mieć głównie wyczucie stylu, to istotniejsze w tym przypadku niż wykształcenie, które nie jest koniecznością. Dekorator, jak nazwa wskazuje, dekoruje wnętrza, czyli wyposaża w pewne akcesoria.

Nasza solidna treść (http://www.wajnert.pl/firma/o-nas) musi przypaść Ci do gustu, ponieważ zawarliśmy w niej sporą ilość fantastycznych informacji. Zatem przeglądaj bez limitu.

Dekorator nie musi mieć wiedzy budowlanej, ponieważ nie skupia się na aspektach funkcjonalnych. Jego zadaniem jest wybór odpowiednich mebli i akcesoriów oraz dobrego połączenia kolorów. Projektant przede wszystkim projektuje pomieszczenia tak, aby były jak najbardziej funkcjonalne.

Ustalając przebieg projektu z mieszkańcami ustala jaki układ będzie najbardziej komfortowy. Projektant powinien z tego względu otrzymać odpowiednie wykształcenie. Z pewnością musi zwracać szczególną uwagę przeróżne aspekty, np. jeżeli istnieje taka potrzeba - dostosowanie do osób niepełnosprawnych. Wszystko powinno być zgodne z ekologią. Projektant odpowiada za funkcjonalność wnętrz. Trzeba zdać sobie sprawę, że projektant może w tym samym czasie być też dekoratorem, jednakże nie każdy dekorator może być projektantem. Jeśli interesują nas warszawscy dekoratorzy wnętrz warto przejrzeć ich strony internetowe.

Aktualnie niemal wszystkich wiadomości szukamy w Internecie. W związku z czym niemal każda firma ma w nim swoje miejsce. Należy jedynie wpisać w wyszukiwarkę frazę: "dekoratorzy wnętrz Warszawa", aby dostać pełną ofertę świadczonych usług. Na swoich stronach warszawscy dekoratorzy wnętrz zazwyczaj zamieszczają swoje portfolio oraz rekomendacje klientów, dzięki czemu z miejsca możemy zapoznać się z ofertą.


zawieszone na ścianie kwiaty z bibuły
Autor: Kelly Hunter
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Należy nie obawiać się, że wynajęcie dekoratora sprawi, że pomieszczenia nie będą ostatecznie w naszym stylu. Wszelkie ruchy są szczegółowo konsultowane z klientem. Praca jest w pełni nadzorowana przez nas, dlatego też najczęściej wybory trafiają w pełni w nasz gust. Choć za najlepszych fachowców zapłacimy nieco więcej, efekt końcowy będzie z pewnością odwzorowaniem naszych wymagań, a dom stanie się domem, nie tylko budynkiem.
19/08/10, 07:20:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.