Nowoczesne meble i lampy

Niedawno pewna artystka ujawniła swoją długoletnią pracę fotograficzną, w której ukazuje, jak są urządzone domy przeciętnych mieszkańców naszego kraju. Mimo faktu, że to już ponad dwadzieścia lat minęło od końca PRLu, w mieszkaniach ciągle rządzą tandetne meblościanki. Wyposażenie pokojowe jest kupowane głównie dla użytku, estetyka ciągle pozostaje rzeczą mniej ważną. Meble design można napotkać głównie w domach umeblowanych przez ludzi młodych i bogatszych.

lampa wisząca
Autor: INTERNITY
Podpatrzone na: INTERNITY


Ale mające wyjątkowy design materace zbierają coraz wyższą popularność, wbrew zwyczajom z poprzedniej epoki. W październiku w Łodzi miał miejsce renomowany Łódź Design Festiwal 2012. Te wielodniowe genialne święto kreatywności przyciągnęło do Łodzi setki odwiedzających ze wszystkich stron globu. W czasie festiwalu Łódź Design 2012 miały miejsce pokazy, na których twórcy oraz studia prezentowały swoje najnowsze projekty - wygodne materace lateksowe z . Odwiedzający festiwal mogli też posłuchać interesujących lekcji na temat innowacyjnego designu i wziąć udział w dyskusjach na temat trendów projektanckich. Istnieje znacząca szansa, że tego rodzaju święto awangardowych konstrukcji skutecznie namówi rodaków do nabycia nowoczesnych mebli.

Sprawdź też

Jak dobrze dobrać oświetlenie

nowoczesna lampa wisząca
Autor: Ronald Sarayudej
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W nowym tysiącleciu oryginalne oferty i promocje czasami zamiast upraszczać podjęcie decyzji, bardzo je komplikują. Jak przy umeblowaniu mieszkania dokonać dobrego wyboru oświetlenia czy lampy? Trzeba tu mieć na względzie kilka kwestii, które pomogą bezproblemowo kupić, przykładowo interesujące, nowoczesne lampy. Należy chwilę poświęcić na zastanowienie się nad wybraniem dobrych, idealnych produktów, które mają zazwyczaj służyć przez długie lata.


Meble designerskie wciąż jednak nie są na ogół spotykane w wielkich salonach meblowych - zobacz więcej na . Dlatego szukanie awangardowych rozwiązań należy zacząć od sieci, gdyż dużo pracowni, które produkują takie meble reklamuje się jedynie za pomocą tej technologii. Jeżeli więc interesującą cię awangardowe lampy, wymyślone przez innowacyjnych artystów, do wyszukiwarki internetowej wstaw hasło materace Sensive - (materace 200x200) kieszonkowe. Na portalach WWW wytwórców innowacyjnych mebli napotkasz interaktywne spisy i bez wątpienia będzie tam materac, który przypadnie ci do gustu i sprawi, że twoje lokum nabierze niepowtarzalnego charakteru - kontynuuj czytanie.
20/07/23, 07:55:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.