Biuro jak z filmu

Dla większości widzów film „Diabeł ubiera się u Prady” to przede wszystkim film o modzie. Jednak co bardziej wnikliwi obserwatorzy zauważają, iż film odpowiada również o budowaniu stylu, w czym sporą rolę pełnią z wielkim smakiem zaaranżowane wnętrza. Najważniejszym z nich jest eleganckie biuro głównej bohaterki – redaktor naczelnej magazynu ”Runway”.


biuro
Autor: Armstrong
Podpatrzone na: Armstrong
Przed pokojem naczelnej znajduje się recepcja w której lady biurowe w kolorze eleganckiej, zgaszonej pomarańczy służą jako podstawa dla najbardziej znanych w świecie designu lamp biurkowych. Wyposażenie stricte biurowe posiada loga marek znanych z najwyższej jakości – monitory, notatniki z najwyższej półki.

O wyszukanym gabinecie naczelnej można by rozmawiać długo.

Kliknij tu i zobacz szczegóły (http://sympatyczne.pl/oferta_mieszkan_szczecin_warzymice.htm), które też mówią o analizowanej kwestii. Przeczytasz tam dane, które z pewnością poszerzą Twoją wiedzę w tej sprawie.

Krótko opisują go trzy słowa: szyk, klasa i porządek. Może więc dobrze będzie potraktować film jako inspirację? I w momencie planowania naszego biura uwzględnić filmowy obraz tworząc biuro marzeń?

Pierwsze wrażenie zwykle jest najważniejsze.

Ten link do www stolik do poczekalni zdziwi Cię niezwykle pozytywnie. Odkryjesz tam ogrom drobiazgowych postów. W takim razie nie czekaj i klikaj!

Z tego powodu, tak dużą rolę firmy przywiązują do umeblowania biur, zwłaszcza w recepcji. Wszak recepcja to wizytówka firmy. Jej wygląd wpływa na pozytywne wrażenie podczas pierwszego kontaktu z firmą. Nie mniej ważną rolę w recepcji odgrywają lady recepcyjne, które zapewniają właściwy kontakt klienta z pracownikiem, wpływając na kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy. Nowoczesne meble biurowe – ich różnorodność kształtów i wielkości,
biuro
Autor: IKEA
Podpatrzone na: IKEA
daje nieograniczone możliwości organizowania wolnej przestrzeni, zaś różnorodność materiałów daje spektakularne efekty.


Nie zapominajmy o oświetleniu. Dzięki swym interesującym formom, eleganckie i ponadczasowe lampy Artemide (damnet.pl/produkty/biuro) staną się przysłowiową kropką nad „i” całej stylizacji. To nie jest powtórka wzorów, które wszyscy dobrze znamy. To jakość warta najwyższej ceny.

Wszyscy wymagamy utrzymania odpowiedniej postawy podczas pracy. Z tej przyczyny znaczącą rolę mają również krzesła biurowe, na których siedzimy przy komputerze. W dzisiejszych czasach technologia rozwinęła się na tyle, żedługotrwała praca za biurkiem i monitorem, nie jest niebezpieczna, zarówno dla naszych oczu jak i kręgosłupa. Dziś, nawet w biurze można odpocząć!
19/09/10, 07:39:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.