Jak wyposażyć sypialnię, aby chcieć przebywać w tym pokoju nie tylko późnym wieczorem

W sypialni przebywamy, na dobrą sprawę, prawie trzecią część naszego życia. Fakt, że kiedy pogrążamy się w marzeniach sennych, nie możemy równocześnie podziwiać pięknie wyposażonego wnętrza. Niemniej jednak gustownie dobrane elementy z pewną dozą prawdopodobieństwa sprawią, że zamiast wysiadywać do późnych godzin przed odbiornikiem telewizyjnym w salonie, wybierzemy w równym stopniu fascynującą lekturę bestsellerowej pozycji, której będziemy poddawać się oczywiście w sypialnianym łożu. Aby wnętrze pozostawało przytulne, na ścianie można zamieścić wielce oryginalną tapetę lub fototapetęPrzekonajmy się, jak ich wybór bywa uzależniony od wieku par narzeczeńskich.
http://fixar.pl/
Autor: http://fixar.pl/
Podpatrzone na: http://fixar.pl/
Osoby młode, przed albo tuż po 30, wybiorą te bardziej niestereotypowe fototapety do sypialni. Będą one przedstawiać futurystyczne kompozycje bądź inne, również oszczędne wzory. Miłośnicy tradycyjnej sztuki malarskiej przykleją na ścianach reprodukcje (https://www.twoja-galeria.eu/reprodukcje/3599-homer-winslow/) obrazów olejnych słynnych artystów, a na sąsiedniej ścianie, tak dla zachowania równowagi, zawieszą podobiznę Mony Lisy.

Młode kobiety nie będą też obawiały się mocnych odcieni. Ogromne, jasnoczerwone róże w sąsiedztwie intensywnie żółtych tulipanów - takie rozwiązanie kłóci się co prawda z przeznaczeniem tego pomieszczenia, który ma służyć relaksowi, a nie podnoszeniu ciśnienia krwi, jednak pełni życiowego wigoru narzeczeni chyba nawet nie skierują na to swojej uwagi.

Gospodynie i mężczyźni w średnim wieku będą mieć trudność z uzgodnieniem wspólnej wersji. Na szczęście sypialnia posiada 4 ściany, zatem dwie z nich można urządzić na 2 różne sposoby. Gospodarze będą chcieli umieścić takie fototapety do sypialni, które mają jakiś związek z ich hobby. Mogą to więc być zdjęcia wędkarzy siedzących nad rzeką. Panie będą wolały malownicze panoramy z gór i znad Mazur.

Jeśli zafascynował Cię niniejszy tekst, to odwiedź www a tam czekają na Ciebie informacje warte uwagi. Zobacz je - będziesz niesamowicie zadowolony!

A w sąsiedztwie położą spore skrzynki z wybujałą roślinnością i w konsekwencji martwa i żywa przyroda będą się ze sobą fantastycznie łączyć.

Natomiast starsze pary raczej lekceważąco będą patrzeć na fototapety we własnej sypialni. Wolą pomalować pokój na pastelowy kolor albo przykleić standardową tapetę. Jeśli jednak córki przekonają swoich rodzicieli do bardziej nowoczesnych rozwiązań w aranżacji wnętrz, to wówczas fototapety do sypialni przedstawiać będą np. zdjęcia w kolorze sepii rodem z minionych wieków. Sprawdź ofertę fototapet tu -


Sprawdź też

Fototapety dla dzieci

pokój dziecka
Autor: Studio Caramella
Podpatrzone na: Studio Caramella
Wybranie dobrej tapety na ścianę nie jest zwyczajowo rzeczą prostą, w szczególnie jeśli sprawa ta dotyczy przedszkoli i żłobków. Jak sprawić, aby wybrana tapeta nie odbijała się w sposób negatywny na psychice najmłodszych? Wiadomo przecież z badań psychologicznych, że liczne kolory, odmiennie wpływają na nastrój najmłodszych. Aby więc dobrze dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Genialnym przedsięwzięciem może okazać się zakupienie popularnych i cenionych przez grono użytkowników fototapet ściennych. Fototapety dla dzieci są o wiele ciekawsze od nudnych wzorów tapet, czerpiących ze sztuki z ubiegłego wieku.
20/05/10, 07:17:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.