Dzień
piękne otoczaki w ogrodzie
Autor: Navin75
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zamawiamy kamienie. Na co zwrócić uwagę?

Troska o wspaniały wystrój to jeden z najważniejszych warunków odczuwania jak najlepszego samopoczucia w swoim mieszkaniu. Szczególnie istotny w ocenie mieszkania bywa zazwyczaj salon. Jego wystrój to bowiem naprawdę istotny czynnik estetyczny, który składa się na ogólny odbiór mieszkania w oczach przyjaciół ,jak również znajomych. Piękny kominek może więc nadzwyczaj wiele zmieniać w percepcji. Jak jednak najtrafniej wybrać kominki cudnie dopasowane do stylu całego mieszkanie?
Rolety w angielskim stylu
Autor: Franc Gardiner
Podpatrzone na: Franc Gardiner

Koncepcje na kreatywne udekorowanie salonu

Interesującą oraz nieinwazyjną metodą dekorowania rozmaitych pomieszczeń w domu lub w mieszkaniu jest zainstalowanie rolet. Tak zwane okienne rolety to rozwiązanie najlepsze tak do niedużych przestrzeni oraz do tych większych, bo spełniają mnóstwo ważnych w codziennym funkcjonowaniu roli. Nawet niedużych rozmiarów okna mogą się okazać idealne do udekorowania ich za pomocą innowacyjnych rolet okiennych wypróbowanego producenta.
wnętrze w stylu retro
Autor: Emily Burnett
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dodatki vintage do wnętrza. Sprawdź sprawdzone informacje

Podobno każda moda za jakiś czas powraca. Tak naprawdę, kiedy pooglądamy pokazy mody z ostatnich kilkunastu lat, potwierdza się ta teza. Widać to nie tylko w ubraniach, ale również w urządzaniu wnętrz. Obecnie renesans przeżywa styl retro.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.