Jak udekorować mieszkanie poduchami?

Uwielbiasz poduchy? Tak?! Rewelacyjnie zatem trafiłeś! Dzisiaj napiszemy o tym, jak udekorować mieszkanie poduszkami. Jak się okazuje może być to kapitalny koncept na aranżację salonu.


Oryginalne poduszki
Autor: home&you
Podpatrzone na: Home&you
Gadżety tak naprawdę robią charakter domu.

Jeśli szukasz analogicznych wiadomości, co te opisane w niniejszym opracowaniu, to w artykule (http://extra.pl/domy-na-sprzedaz-wynajem-szczecin.html) znajdującym się tu na pewno je odnajdziesz.

Wszyscy o tym pamiętają – postawienie samych mebli nie zrobi pełniej aranżacji domu. Idealnym pomysłem jest dekoracja mieszkania poduszkami. Mogą mieć one styl jedynie dekoracyjny, jak również wypełniać jakieś funkcje w wnętrzu. Np. w kuchni polecamy je dać na ławce przy stole, będą wtedy wygodnymi siedziskami, podobnie jak w pokoju dziennym, poukładane na krzesłach przy stole. Przepadam za różnorakiej maści poduchami, małymi lub dużymi, które kładzie na sofie, czy łóżku.

Kilka ciekawych i mądrych pomysłów przeczytałam na blogu Lovingit: . Kiedy zdecydujemy się już w jakim miejscu i charakterze mają być poduszki wykorzystane, trzeba starannie wykombinować ich styl.


Jeśli pragniemy by wszystkie miały takie samo obszycie, ale nie mamy możliwości kupna takiej liczbty jaśków, przemyślmy kupno odpowiedniej ilości materiału w sklepie. Szukamy wtedy odpowiedni kolor i wzór, a uszyciem zajmiemy się sami, albo zlecimy tą czynność krawcowej.

Każde z pomieszczeń w naszym mieszkaniu może mieć dekorację z poduszek. Także przedpokój! Jedną z tych bardziej płaskich można przybić do dykty, a do niej zamocować kilka haczyków. W taki sposób zrobisz niezwykle ciekawy wieszak na wierzchnie części garderoby. Pomyśl o tym, żeby deska, albo dykta którą zastosujesz była dość gruba i mocna. W innym przypadku taka dekoracja nie posłuży ci za długo.
20/04/15, 07:23:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.