Świetlówka
oświetlenie biurowe
Autor: designmilk
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oświetlenie led osiąga coraz znaczniejszą popularność, sprawdź, jak możesz zastosować je w swoim budynku

Już od paru lat oświetlenie led zdobywa uznanie pośród krajowych konsumentów. Jego wspaniałe cechy użytkowe powodują, że coraz więcej osób decyduje się zamienić klasyczne oświetlenie na materiały oświetleniowe oparte na technologii led. Trzeba wspomnieć, że ten rodzaj oświetlenia sprawdzi się nie tylko w przypadku budynków mieszkalnych, lecz z doskonałym efektem jest wykorzystywany również w obiektach komercyjnych, handlowych oraz przemysłowych.
lampa led
Autor: kogakure
Podpatrzone na: www.flickr.com

Czy opłaca się korzystać z oświetlenia led? Jakiego rodzaju daje nam zalety? Czemu jest lepsze od normalnego oświetlenia?

Diody led powstały jakiś czas temu i były w swej początkowej historii świecącymi na czerwono lub zielono lampkami w urządzeniach RTV oraz AGD. Następnie uznano, że mają one całkiem duży potencjał, w związku z tym jeśli podniesie się ich moc, to istnieje szansa, że będą świeciły jaśniej i co za tym idzie będą mogły zastąpić normalne żarówki, świetlówki halogenowe lub nawet lampy jarzeniowe. Dziś diody led są powszechnie znane oraz używane, sprzedaje się je w postaci pojedynczych świetlówek, świecących prętów czy taśm.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.