LED
Lampa
Autor: Swadilfari
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Technologia LED

Dobierając kluczowy element w mieszkaniu i ogródku, jakim jest oświetlenie, powinno zastanowić się nad wyborem lamp opartych na diodach led. To technika z lat sześćdziesiątych, lecz do powszechnego obiegu weszła pod koniec lat dziewięćdziesiątych. W tym przyjemnym tekście uświadomię wam, że ta bardzo użyteczna technologia musi trwale zagościć w waszym gospodarstwie domowym.
Ciepło od poziomu  1
Autor: INPLUS PR
Podpatrzone na: INPLUS PR

Ciekawe sposoby na dekorację naszego budynku i obejścia

Każdy z nas pragnie by otoczenie w którym mieszka wyglądało ładnie i ciekawie. Z reguły dumni bywamy z wyglądu naszego mieszkania. Szukamy sposobów na wyeksponowanie jego zalet. Wielką wagę przywiązujemy także do wyglądu naszego ogródka.
żarówka
Autor: Jaroslav Dvorský
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Inwestycja w światło LED to najlepszy obecnie wybór. Sprawdź dlaczego diody LED pasują w każdym pomieszczeniu

Niektórzy mogą myśleć, iż inwestycja w lampy LED jest niezbyt warta swojej ceny, tym bardziej lampy sufitowe LED. To prawda, iż te lampy nie są specjalnie tanie, ale przecież za jakość niekiedy trzeba zapłacić. Dodatkowo, jest coś, co sprawia, iż dioda elektroluminescencyjna (czyli LED) jest inna, bardziej korzystna od standardowego systemu oświetlenia. To obietnica, to pozytywy, to wreszcie rzeczywista jakość. Przekonaj się dlaczego.
designerskie schody
Autor: Wicker Paradise
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób kupić właściwe oświetlenie klatki schodowej?

Jednym z najistotniejszych pomieszczeń, jakie trzeba oświetlić jest klatka schodowa. Jest to ważne głównie pod względem bezpieczeństwa. Prawdą jest, że zwykła lampa wieszana nie jest doskonałym sposobem na oświetlenia właśnie z powodu, iż nie oświetla dokładnie całej klatki schodowej. Problematyczne jest odnalezienie takiego punktu na lampę, ponieważ w zasadzie nie ma takiego miejsca, który oświetlałby wszystkie zakamarki. A gdy już takie miejsce jest, to kłopot sprawia zmiana żarówki, gdyż jest ono umieszczone w niezwykle niedostępnym punkcie.
obraz
Autor: Walter Schärer
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie żarówki do mieszkania wybrać?

Jeszcze nie tak dawno klasyczne żarówki odkryte przez Edisona oświetlały pomieszczenie w każdym mieszkaniu. Obecnie zastępują je w wyższym stopniu energooszczędne halogeny. Wybór nie jest łatwy, natomiast opisy na nalepkach wpędzają laika w zakłopotanie.
żarówki led
Autor: Takver
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oświetlenie led. Czym różnie się od pozostałych rozwiązań?

Od dawna wszyscy słyszymy, że powinniśmy wymienić swoje stare żarówki na ledowe. Dlaczego? Bo oświetlenie ledowe, to oszczędność pieniędzy i to z każdej strony. Oczywiście na początek musimy wydać kilka groszy więcej za żarówkę typu led niż za żarówkę, którą kiedyś wybieraliśmy. Ale potem taka żarówka led świeci o niebo dłużej i zabiera mniejszą ilość prądu, co przekłada się na swe rachunki. Jak więc widać kupowanie żarówki led mr11 jest faktycznie fantastycznym rozwiązaniem. Gwinty przy żarówkach ledowych są dopasowane do lamp, które posiadamy w naszych mieszkaniach, więc nie trzeba się martwić, że coś może nie pasować.
moda
Autor: Craftsman Court Ceramics
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dlaczego przy aranżacji pokoju dla dziecka warto chodzić na kolanach?

Pokój dziecięcy musi równocześnie spełniać kilka bardzo ważnych funkcji: musi zatem być miejscem nocnego odpoczynku, zabawy, nauki oraz (kiedy potomstwo będzie już nieco starsze), także spotkań z jego kolegami.
oświetlenie tunelu
Autor: geir tønnessen
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Znakomite propozycje niedrogich opraw LED

Wybór oświetlenia dobrze jest teraz poprzedzić pewnym rozeznaniem się w tym zagadnieniu i nie spieszyć się zanadto z jego wyborem. Trzeba mieć na uwadze, że oświetlenie przemysłowe czasami nie musi być dziś zanadto kosztowne. Wiele zależy tutaj od jego rodzaju jak również rodzaju. W razie problemu z jego wyborem dobrze czasami zwrócić się do fachowców a, także inżynierów. Niewątpliwie będą oni mogli doradzać należyte oświetlenie do konkretnego wnętrza, takiego rodzaju jak na przykład oprawy LED.
LED
Autor: Mike Mozart
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowomodne oraz praktyczne oświetlenie LED - adapter LED

Obecnie oświetlenie led jest praktycznie obecne w każdym domu. Cechuje się one obfitą funkcjonalnością, jest także niezwykle praktyczne, poza tym korzystanie z oświetlenia led pozwala na też znaczą oszczędność jeżeli chodzi o rachunki za prąd. Coraz więcej osób decyduje się więc na użytkowanie oświetlenia ledowego.
Oświetlenie LED
Autor: Patrick Finnegan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Garść wskazówek na właściwe zastosowanie lamp LED w Twoim wnętrzu

Łatwo zauważyć, że w ostatnich latach oświetlenie typu LED robi na całym świecie ogromną furorę. W takim razie pomyślmy z jakich powodów tego typu oświetlenie jest niezmiernie popularne. Czy to przesada? W żadnym razie nie! Chociaż popularność to w szczególności w dzisiejszym świecie kiepski wyznacznik, to jednakowoż fakty są takie, że bardzo często oświetlenie typu LED jest swoistym wybawieniem.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.