Żarówki
LED
Autor: Mike Mozart
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowomodne oraz praktyczne oświetlenie LED - adapter LED

Aktualnie oświetlenie led jest praktycznie obecne w każdym domu. Charakteryzuje się one znaczną funkcjonalnością, jest także nadzwyczaj użyteczne, w dodatku korzystanie z oświetlenia led pozwala na też znaczą oszczędność jeśli chodzi o rachunki za prąd. Coraz więcej osób decyduje się więc na użytkowanie oświetlenia ledowego.
żarówki led
Autor: US CPSC
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy są na rynku dziś innowacyjne typy oświetlenia?

Powszechnie wiadomo, że każdy z nas lubi przebywać w pomieszczeniach wybitnie dobrze oświetlonych. W ostatnim czasie na skutek europejskich regulacji również obowiązkowo byliśmy zmuszeni do zmiany naszych zwyczajów oświetleniowych, które jak wiemy wielokrotnie nie sprzyjały środowisku. Niemniej jednak wraz z biegiem czasu sytuacja ta uległa bez wątpliwości znacznej poprawie, czego wyrazem są w szeregu przypadków stosowane w naszych mieszkaniach wszelkiego rodzaju żarówki energooszczędne.
Autor: Optiflame

Zmieniamy wnętrze za pomocą lamp

Producenci wielu towarów wykształcili w nas poczucie tego, że moda się zmienia i raz na jakiś czas wypada wymienić nasze ubrania, obuwie czy dodatki. Również postęp w rozwoju techniki wymusza wymianę podstawowego sprzętu elektronicznego coraz częściej. w podobny sposób pojawiają się i znikają kolejne trendy w projektowaniu wnętrz, choć częstość tych zmian nie jest może aż tak zauważalna, jak w przypadku ubrań czy obuwia. A jak ma się częstotliwość tych zmian do postępu technicznego? Czy to oznacza, że posiadane przez nas stare żyrandole lub lampy ogrodowe powinniśmy wymieniać równie regularnie jak elektronikę? Jak dobrze dobrać oświetlenie do domu?
Świet(l)ne drobiazgi
Autor: Kobi Light
Podpatrzone na: Kobi Light

Zastosowanie żarówek LED w naszym otoczeniu

Dziś popularne jest oszczędne świecenie. wynalazek Edisona ewoluuje. Przed użytkownikiem staje duży ambaras z obfitością typów oświetlenia które może kupić.
żarówki LED
Autor: US CPSC
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaki wariant oświetlenia najlepiej nadaje się do zastosowań domowych?

współcześnie bardzo dużo mówi się na temat stosownego oświetlenia. Okazuje się bowiem, że stosowane niedawno rozwiązania świetlne niejednokrotnie były nieprzyjazne dla środowiska. Taki stan rzeczy był zasadniczo zawdzięczany przesadnym poborem prądu przez stosowane żarówki, co czyniło je nadzwyczaj nieoszczędnymi. Szczęśliwie cała sytuacja została wychwycona przez stosowne organy Unii Europejskiej, które zmobilizowały fabrykantów oświetlenia do zaprojektowania nowoczesnych technik, które w swojej istocie są energooszczędne oraz praktyczne.
oświetlenie domu

Jeżeli w tej chwili jesteś odpowiedzialny za zamontowanie oświetlenia w nowym domu. bądź potrzebujesz ciekawych lamp do firmy, czy osobistego podwórza – zapoznaj się z szeroką ofertą lamp.

Rynek urządzeń świetlnych osiąga swoje apogeum – zjawia się sporo możliwości. Specjaliści od elektryki i persony odpowiadające za montaż i unowocześnianie lamp – kontrolują i sprawdzają, a równocześnie upowszechniają odkryte sposoby światła, kreują narzędzia sterujące dla jeszcze lepszej wygody i spokoju klienta.
lampki
Autor: Sebastian Włoszek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co mieć na uwadze decydując się na oświetlenie do poszczególnych pomieszczeń w mieszkaniu.

Nikt chyba nie przepada za siedzeniem po ciemku w domu, obecnie, w erze elektryczności raczej nie powinno być z tym dużego problemu. Wybór lamp w ofercie sklepów także jest ogromny, i tak naprawdę każdy, kto tylko będzie miał taką potrzebę, coś odpowiedniego dla siebie znajdzie. Jednak jak się okazuje, właściwe zaplanowanie oświetlenia wcale taką łatwą rzeczą nie jest, trzeba zwrócić uwagę na parę spraw, a przede wszystkim dostosować modele lamp do charakteru pomieszczeń.
lampki do łazienki
Autor: APD Market
Podpatrzone na: http://www.apdmarket.pl

Dlaczego oświetlenie w naszym domu jest dla nas kwestią równie ważną jak zakup mebli

Raz na jakiś czas, czyli co najmniej raz na pięć lat, warto odświeżyć pokoje, w których mieszkamy. I nie chodzi w tym przypadku jedynie o odmalowanie koloru ścian czy kupno nowych zasłon. Warto uzmysłowić sobie, że razem z postępem inżynierii wprowadzane są różnego rodzaju udogodnienia, które nie tylko są w stanie pomniejszyć nasze opłaty, ale także uczynić nasze życie prostszym.
lampy
Autor: Vesa Linja-aho
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

O tym jak istotne jest oświetlenie w domu

O tym, jak duże znaczenie odgrywa światło w naszych domach, dowiedzieli się pewni ludzie, którzy zaplanowali sprzedać znakomity apartament w centrum Wrocławia. Zainteresowanych było wielu, jednak nic z tego nie wynikało.
żyrandol kryształowy
Autor: HarshLight
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dopasowane światła ważne zarówno w mieszkaniu jak i w miejscu pracy

Dzisiaj niezwykle dużą popularnością cieszą się programy, gdzie fachowcy pomagają nam we właściwym wykończeniu wnętrz naszego domu czy nawet w jego wyremontowaniu. Mnóstwo ważnych porad, które możemy znaleźć w każdym odcinku tego typu produkcji faktycznie pomagają licznej grupie osób, które nierzadko nie umieją zdecydować co będzie najlepsze w przypadku wnętrz ich mieszkań.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.