Żarówki
Oświetlenie led
Autor: David Mellis
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Ogromna zmiana w sposobie oświetlenia. Już dziś pomyśl o zmianie oświetlenia z tradycyjnego na technologię led

Dawno, dawno temu, gdy nie było oświetlenia świat przedstawiał się zgoła odmiennie. Od kiedy Edison wynalazł żarówkę, zaczęła się dla ludzi nowa era. Życie zmieniło się nie do poznania, a rytm dobowy nie był ograniczony poprzez wschodzące i zachodzące słońce, lecz przez własne upodobania.
oświetlenie domu

Jeżeli w tej chwili jesteś odpowiedzialny za zamontowanie oświetlenia w nowym domu. bądź potrzebujesz ciekawych lamp do firmy, czy osobistego podwórza – zapoznaj się z szeroką ofertą lamp.

Rynek oświetleniowy zdobywa swoje maximum – pojawia się mnóstwo możliwości. Elektrycy i osoby odpowiadające za montaż i zmodernizowanie świateł – kontrolują i przeglądają, a równocześnie upowszechniają nowe metody światła, kreują narzędzia sterujące dla jeszcze lepszej dogodności i spokoju klienta.
mieszkanie
Autor: Marma Polskie Folie
Podpatrzone na: Marma Polskie Folie

Żarówki LED gwarantują bardzo dobre oświetlenie i niezwykły klimat

W sklepie z oświetleniem, jest możliwość aktualnie odnaleźć szeroki wybór lamp, jakie instalowane są na ścianach, sufitach, a nawet na podłogach. Obecnie lampy są bardzo różnorodne nie tylko pod względem zastosowania, lecz także pod względem technicznym. Jest to wywołane postępem technologicznym, poprzez który lampy nie tylko gwarantują dobre oświetlenie, lecz również pełnią istotną funkcję w estetyce pomieszczeń, jak też urządzeń.
Przykładowy sufit podwieszany
Autor: The County Clerk
Podpatrzone na: www.flickr.com

Gdy nowatorskość łączy się z tradycjonalizmem, czyli słowo o oświetleniu w naszych domach

Dbanie o mieszkanie rozpoczyna się już na etapie aranżowania wystroju wnętrz. Panie, które dysponują ograniczonym budżetem, będą musiały poprzestać na przeciętnych rozwiązaniach, ale i w takim przypadku błyskotliwość może uczynić cuda.
budżet
Autor: Artur Potosi
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oświetlenie jest bardzo ważne w każdym mieszkaniu - szczególnie w naszym kraju, gdzie są długie okresy z małą ilością słońca

Latem cieszymy się wszyscy - w końcu dni bywają długie oraz mamy mnóstwo chęci do życia. Jednak, letnie miesiące w naszym kraju nie trwają długo i szybko przychodzi zima.
Świet(l)ne drobiazgi
Autor: Kobi Light
Podpatrzone na: Kobi Light

Zastosowanie żarówek LED w naszym otoczeniu

W dzisiejszych czasach nadzwyczaj atrakcyjne jest energooszczędne oświetlenie. Tradycyjne żarówki odchodzą w zapomnienie. Przed klientem staje spory problem z zatrzęsieniem typów źródeł światła które może użyć.
led
Autor: Franco Dal Molin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Profile ledowe - do czego służą?

Profile aluminiowe do ledowych taś stosuje się w kilku celach: do podwyższania stopnia ochrony montowanej w nim taśmy, jako estetyczne wykończenie oświetlenia, wraz z taśmą ledową jako dekoracyjna aranżacja, do zwiększenia bezpieczeństwa przemieszczania się za sprawą dyskretnego oświetlenia. Profil ledowy maskuje diody, spełniając walory estetyczne, a równocześnie ochrania taśmę LED przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią (wydłużając tym samym jej żywotność) i ułatwia montaż wybranego rozwiązania oświetleniowego.
żarówka
Podpatrzone na: pixabay.com

Wpływ światła na klimat w domu. Jakie oświetlenie wybrać do konkretnych pomieszczeń?

Światło w mieszkaniu to nie tylko konieczność, ale i część wystroju. Nie wszyscy zapewne są tego świadomi przez co dość luźno podchodzą do tej kwestii. Nie myśląc o tym, doprowadzamy tym samym do sytuacji, w jakiej mieszkanie staje się jakby trochę bez wyrazu. Co możemy zrobić by taką sytuacje zmienić? W jaki sposób zrobić odpowiedni nastrój w naszym domu?
żarówki led
Autor: Takver
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oświetlenie led. Czym różnie się od pozostałych rozwiązań?

Od dawna wszyscy słyszymy, że trzeba wymienić swoje stare żarówki na ledowe. Dlaczego? Bo oświetlenie typu led, to oszczędność kasy i to z każdej strony. Oczywiście na początek musimy zapłacić parę groszy więcej za żarówkę typu led aniżeli za żarówkę, którą kiedyś kupowaliśmy. Ale później ta żarówka led świeci o wiele dłużej i zabiera mniejszą ilość prądu, co przekłada się na swe rachunki. Jak więc łatwo pojąć wybieranie żarówki led mr11 jest faktycznie genialnym rozwiązaniem. Gwinty od żarówek ledowych są dopasowane do lamp, które są w swoich mieszkaniach, więc nie trzeba się przejmować, że coś może nie pasować.
Lampa
Autor: Swadilfari
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Technologia LED

Przemyśliwując kluczowy element w mieszkaniu i ogrodzie, jakim jest oświetlenie, trzeba zastanowić się nad zakupem lamp świecących na diodach led. To technologia z lat sześćdziesiątych, lecz do ogólnego obiegu weszła pod koniec lat dziewięćdziesiątych. W tym przyjemnym tekście uświadomię wam, iż ta niewiarygodnie praktyczna technologia powinna na co dzień znaleźć się w waszym domu.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.