Kwiaty
minimalizm

Wizerunek mieszkania tworzą szczegóły. W jaki sposób o nie zadbać tak, by nie chować twarzy przed znajomymi?

Niejeden mały detal obecny w naszym domu kreuje olbrzymią całość. Wyjątkowa źle dostosowana rzecz potrafi mniej albo bardziej mieć wpływ na koncepcję całości. W doskonały sposób jednak dekoratorom udaje się to połączyć w komplet. Kilka opinii o stylach w strojeniu wnętrz.
sztuczny kwiatek
Autor: Lukas Martini
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sztuczne kwiaty to idealne rozwiązanie na moment zimnych dni i nocy

W teraźniejszych czasach wiele jest przedsiębiorstw, które zajmują się wystrojem obiektów, ogrodów, czy też innych miejsc poprzez zastosowanie kwiatów. Rzecz jasna nie wszędzie i nie o każdej porze roku jest możliwość stosować kwiaty, bo po prostu temperatura na to nie zezwala.
Sypialnia, fototapeta w kwiaty
Autor: demur.pl
Podpatrzone na: demur.pl

Jak sprawić, aby Twoje mieszkanie było tak piękne jak sobie to wymyśliłeś?- świetnie sprawdzi się fototapeta na ścianę w salonie

Chyba każdy z nas marzy o tym, żeby mieć naprawdę fajnie urządzone mieszkanie. Oczywiście niestety nie każdy z nas posiada odpowiednie umiejętności, aby stać się projektantem wnętrz, jednak odrobina poświęcenia z pewnością spowoduje, że Twoje mieszkanie będzie wyglądało się naprawdę nieźle - nawet jeśli nie będzie wyglądało jak z czasopisma wnętrzarskiego, niewątpliwie będzie dało się w nim poczuć Twoją rękę, a to zdecydowanie jest najważniejsze.
Dekoracje w barze
Autor: Sam Howzit
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dekoracje w barze i restauracji

Prowadzenie lokalu gastronomicznego wymaga od jego właściciela dużego wkładu finansów, a także przeznaczenia dużej ilości czasu. Zanim otworzy się taki lokal należy dokładnie przemyśleć w pierwszej kolejności to, jaki ma być jego styl. Właściciele zastanawiają się więc nad rodzajem serwowanej kuchni, sporządzają przykładowe karty menu. Prawie tak samo istotny jak proponowane menu jest wybór wyglądu i stylu pomieszczenia.
róże
Autor: Praktiker
Podpatrzone na: PRAKTIKER

Kwiecia dla biznesu

Cięte kwiecia w restauracjach to widok w obecnych czasach dosyć powszechny, zwłaszcza w miejscach cieszących się dużą sławą. Coraz nagminniej cięte kwiaty możemy także spotkać w przestrzeni biurowej. Wypierają sztuczne ozdoby, które nietrafnie dobrane w wyższym stopniu szkodzą aniżeli dopomagają wyglądowi pomieszczeń. I dobrze. Kwiecie to towar ekskluzywny, przynajmniej tak są zauważane.
Powrót gożdzików na salony
Autor: Bogna Trętko
Podpatrzone na: Bogna Trętko

Odpowiednio dostosowane dodatki ślubne, potrafią kierować naszymi zmysłami

Piękne słoneczne lato, czas który w naturze jawi się obfitością roślin zbożowych, traw, polnych kwiatów oraz kwiatów ogrodowych. A przed narzeczonymi, wyjątkowy, najważniejszy dzień w życiu - sakrament małżeństwa. Na powietrzu, sprawi wrażenie wiejskości, wyjątkowości, lekkości.

Jak można niebanalnie udekorować samochód pary młodej?

W życiu człowieka naprawdę często mają miejsce sytuacje, które wymagają odpowiedniej oprawy. Oznacza to, że trzeba postarać się o ładny strój, fryzurę, a w przypadku kobiet też makijaż. Z reguły wykonuje się interesujące dekoracje, chociażby na sali, na której będzie się odbywało przyjęcie, czy w kościele, jeżeli dana uroczystość posiada charakter religijny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.