Kwiaty
Dekoracje w barze
Autor: Sam Howzit
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dekoracje w barze i restauracji

Posiadanie lokalu gastronomicznego wymaga od jego właściciela dużego nakładu finansowego, jak również przeznaczenia sporo czasu. Przed otworzeniem takiego lokalu powinno się dokładnie rozważyć w pierwszej kolejności to, jaki będzie jego styl. Ludzie prowadzący lokale myślą więc nad wyborem oferowanej kuchni, układają wstępne karty menu. Niemal tak samo istotny jak przyszłe menu jest wybór wyglądu i stylu lokalu.
Powrót gożdzików na salony
Autor: Bogna Trętko
Podpatrzone na: Bogna Trętko

Odpowiednio dostosowane dodatki ślubne, potrafią kierować naszymi zmysłami

Cudowne gorące lato, okres który w naturze wyróżnia się bogactwem zbóż, traw, roślin polnych oraz roślin ogrodowych. A przed zaręczonymi, niepowtarzalny, najważniejszy dzień w życiu - przysięga małżeńska. Na łonie natury, sprawi doznanie wiejskości, wyjątkowości, delikatności.
róże
Autor: Praktiker
Podpatrzone na: PRAKTIKER

Kwiecia dla biznesu

Żywe kwiecia w lokalach to widok w obecnych czasach dość powszechny, szczególnie w miejscach cieszących się dużą sławą. Coraz to nagminniej cięte kwiecia możemy również zobaczyć na recepcjach biurowców. Wypierają sztuczne ozdoby, które niewłaściwie dobrane w wyższym stopniu szkodzą aniżeli pomagają wyglądowi miejsca. I dobrze. Kwiaty to towar ekskluzywny, przynajmniej w ten sposób są zauważane.
minimalizm

Wizerunek mieszkania tworzą szczegóły. W jaki sposób o nie zadbać tak, by nie chować twarzy przed znajomymi?

Niejeden niewielki szczegół będący w naszym mieszkaniu tworzy olbrzymią całość. Jedna źle dobrana kwestia potrafi mniej albo bardziej wpłynąć na koncepcję całości. W doskonały sposób jednak dekoratorom udaje się to połączyć w komplet. Parę słów o pomysłach w wystroju wnętrz.
sztuczny kwiatek
Autor: Lukas Martini
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sztuczne kwiaty to idealne rozwiązanie na moment zimnych dni i nocy

W teraźniejszych czasach sporo jest przedsiębiorstw, jakie zajmują się wystrojem obiektów, ogrodów, czy też innych miejsc poprzez zastosowanie kwiatów. Rzecz jasna nie wszędzie i nie o każdej porze roku istnieje szansa stosować kwiaty, bo po prostu aura na to nie zawsze pozwala.

Jak można niebanalnie udekorować samochód pary młodej?

W życiu człowieka dosyć często zdarzają się sytuacje, jakie wymagają odpowiedniej oprawy. Oznacza to, że warto postarać się o elegancki strój, fryzurę, a w przypadku pań także makijaż. Z reguły wykonuje się atrakcyjne dekoracje, na przykład na sali, na której będzie się odbywało przyjęcie, bądź w kościele, jeżeli dane wydarzenie ma charakter religijny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.